Producenci

Wybierając pościel powinieneś skupić się na tym, czy posiada ona odpowiedni certyfikat. Wybierając produkt taki jak kołdra dla alergików, musisz pamiętać o tym, że najczęściej jest to produkt syntetyczny. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość częstego prania w wysokiej temperaturze, która zabija roztocza. Niestety materiały syntetyczne ograniczają przepływ powietrza, przez co pod kołdrą ze sztucznym wypełnieniem będziesz się mocniej pocił (wilgotne środowisko jest idealne do rozwoju roztoczy).

Rozwiązaniem tego problemu jest pościel barierowa. Pościel ta jest nasączona środkiem eliminującym roztocza, dzięki czemu znacząco ograniczymy ich rozwój. Poduszka dla alergików również wykonana jest z materiałów syntetycznych. Podczas zakupu musisz pamiętać o tym, aby włókna miały odpowiednią gęstość. Dzięki temu produkt nie będzie ograniczał przepływu powietrza w znacznym stopniu, a co za tym idzie - będziesz mógł się wyspać. Dlatego wybieraj zawsze produkty renomowanych producentów. Interesującym produktem są poduszki z wkładem bambusowym. Włókna bambusa nie przyciągają kurzu, a są lekkie oraz elastyczne.

Poduszka z wypełnieniem jedwabnym również jest dobrym rozwiązaniem. Warto wspomnieć, że jedwab znany jest ze swoich właściwości pielęgnujących, dlatego taka poduszka może mieć pozytywny wpływ na skórę. Jak widać, wybór odpowiedniej pościeli dla alergika nie jest ciężkim zadaniem. W ofercie naszego sklepu na pewno znajdziesz produkt, który spełni twoje oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl