do kasy suma: 0,00 zł

Kołdry antyroztoczowe 220x200

Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Animex Notte Amore Kołdra 200/220 Puch Gęsi (zimowa)
Cena: 2 660,00 zł

Animex Notte Amore Kołdra 200/220 Puch Gęsi (zimowa)

Producent: ANIMEX
szt.
Medicare Kołdra 220/200 antyalergiczna
Cena: 139,00 zł

Medicare Kołdra 220/200 antyalergiczna

Producent: AMW Nawrot
szt.

Czym wyróżnia się kołdra przeciwalergiczna?

W przeciwieństwie do zwykłych kołder kołdra dla alergików jest projektowana w taki sposób, by w jak największym stopniu ograniczać rozwój roztoczy na powierzchni pościeli. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów barierowych i wypełnień o właściwościach antyalergicznych. Każda kołdra antyroztoczowa 220x200 dostępna w naszej ofercie jest produktem, który może być bezpiecznie używany przez dzieci i dorosłych z alergiami.

Oferujemy kołdry antyalergiczne z wypełnieniem sztucznym i naturalnym. Te pierwsze zawierają antyalergiczny poliester silikonowy Hollow, który wyróżnia się wysoką sprężystością i puszystością, a przy tym zapobiega rozwojowi roztoczy i może być prany w pralce, także w wysokich temperaturach (60-95°C). Z kolei naturalna kołdra przeciwalergiczna jest wypełniona gęsim puchem – certyfikowanym i sterylizowanym w 120°. Rekomendujemy pranie kołdry naturalnej w profesjonalnych pralniach.

Kołdra antyroztoczowa 220x200 – całoroczna czy sezonowa?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno kołdry całoroczne, jak i sezonowe. Całoroczna kołdra antyalergiczna 220x200 (4 pory roku) składa się zazwyczaj z dwóch połączonych ze sobą warstw, które można dowolnie rozłączać, dopasowując grubość kołdry do własnych potrzeb i aktualnej pory roku. Oferujemy także kołdry antyroztoczowe letnie i zimowe, które różnią się między sobą grubością. Takie kołdry powstały z myślą o stosowaniu podczas sezonów wiosna/lato i jesień/zima.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl