do kasy suma: 0,00 zł

Kołdry w poszyciu bawełnianym 160x200

Kołdry w poszyciu bawełnianym to doskonała propozycja dla osób, które szukają opcji nieco tańszej niż kołdry jedwabne 160x200. Bawełna jest odpowiednim materiałem dla osób z alergiami, również skórnymi. Jednocześnie pozwala cieszyć się zaletami wypełnienia, niezależnie od tego, czy jest ono wykonane z jedwabiu, czy też np. stanowi je gęsi puch.

Opcje przeglądania

Średniej wielkości kołdry jedwabne 160x200

Gdzie sprawdzi się pościel o tych wymiarach? Z pewnością idealna będzie do łóżek, które są szersze niż standardowe 90 cm. Wiele osób, które śpią solo, wybiera szersze materace, a w związku z tym nieco większe wymiary pościeli. Jeżeli stawiają Państwo na uniwersalne rozwiązania, polecamy sięgnąć po kołdrę całoroczną. Pozwoli na komfortowy sen zarówno latem, jak i zimą. Jeżeli jednak temperatury w ciągu roku ulegają w sypialni znacznym wahaniom, zalecamy wybór dwóch kołder – zimowej i letniej. Ich grubość dopasowana jest do warunków panujących w zimniejszych oraz cieplejszych miesiącach

Jedwab i nie tylko

Nie bez powodu jedwab jest włóknem, które może być w pełni bezpiecznie użytkowane przez osoby cierpiące na alergie i problemy skórne (m.in. atopowe zapalenie skóry). Posiada właściwości higroskopijne, zatem wchłania nadmiar wilgoci. Dzięki temu, śpiąc pod jedwabną kołdrą, zmniejszamy ryzyko spocenia się podczas snu. Ponadto kołdry jedwabne 160x200 są antystatyczne, zatem nie zbierają kurzu i roztoczy. To niezwykle cenna informacja dla alergików. Warto podkreślić, że jedwab naturalny nie jest czyszczony chemicznie ani wybielany, zatem jest także bezpieczny dla środowiska, a w obecnych czasach na ten aspekt zwracamy coraz większą uwagę.

Oprócz takich propozycji jak kołdry jedwabne 160x200 posiadamy także alternatywne wypełnienia, jak chociażby kołdra z gęsim puchem. Wykorzystanie naturalnych produktów daje pewność, że otaczają się Państwo tym, co najzdrowsze i najbardziej korzystne dla organizmu.

Do wszystkich kołder i poduszek posiadamy stosownej wielkości pościel, również tę wykonaną z jedwabiu.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl