Producenci

Dom alergika jest miejscem, w którym czystość jest szczególnie istotna. Najczęstszymi alergenami w domu są roztocza kurzu, pyłki i zwierzęca sierść, które najczęściej zalegają w dywanach, wykładzinach i tapicerkach, a także w powietrzu, powodując uciążliwe objawy takie jak swędzenie skóry, łzawienie oczu i katar. Ważną rolę w domu odgrywa więc odkurzacz. Specjalny odkurzacz dla alergików poradzi sobie z wyzwaniem, jakim jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa jego użytkownikom.

SEBO AIRBELT K3 PREMIUM 890

SEBO AIRBELT K3 PREMIUM 890

Cena: 2 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dysza Do Kurzu SEBO

Dysza Do Kurzu SEBO

Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dysza Podłogowa SEBO KOMBI

Dysza Podłogowa SEBO KOMBI

Cena: 210,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dysza Tapicerska SEBO

Dysza Tapicerska SEBO

Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz SEBO Airbelt D4 Control RD

Odkurzacz SEBO Airbelt D4 Control RD

Cena: 2 149,00 zł
zobacz więcej
PASEK NA RAMIĘ 7185

PASEK NA RAMIĘ 7185

Cena: 158,00 zł
szt.
zobacz więcej

Odkurzacz dla alergików – skuteczna ochrona przed alergenami

Zwykle odkurzacz radzi sobie z usuwaniem kurzu i roztoczy, jednak nie każdy robi to na tyle dokładnie, żeby spełnić potrzeby alergików. Dlatego też producenci wychodzą naprzeciw, oferując specjalne odkurzacze, które charakteryzują się dużo większą dokładnością w usuwaniu roztoczy kurzu i innych drobnoustrojów powodujących wzmożone występowanie objawów alergicznych. Odkurzacz dla alergików cechuje się specjalnym systemem filtracji, który oczyszcza wykładziny, dywany i tapicerki delikatnie, ale bardzo dokładnie.

Odkurzacz dla alergików – sprzęt do zadań specjalnych

Mając na uwadze specjalne potrzeby alergików, oferujemy w naszym sklepie serię odkurzaczy SEBO, które dzięki zastosowaniu mikrofiltrów pozwalają zapewnić jakość powietrza bezpieczną dla alergików i astmatyków. Użycie wysokiej klasy filtrów HEPA nie pozwala na wydostawanie się kurzu na zewnątrz po jego wchłonięciu przez odkurzacz.

Odkurzacz dla alergików SEBO jest szczególnie pożądanym sprzętem również dzięki swojej ergonomicznej budowie oraz licznym elementom dodatkowym, które czynią sprzątanie przyjemniejszym. Elementy takie jak teleskopowy uchwyt, elastyczny wąż czy elektryczna szczotka zapewniają płynne i komfortowe działanie odkurzacza oraz łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Odkurzacze wyposażone są w szereg specjalistycznych szczotek, z których każda cechuje się innymi właściwościami. Wybierając odkurzacz, warto rozważyć taki, który zapewni odpowiedni komfort i bezpieczeństwo w domu alergika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl