do kasy suma: 0,00 zł

Odkurzacze

W ofercie naszego specjalistycznego sklepu dla alergików znajdziesz szeroki wybór odkurzaczy SEBO w różnych modelach, kolorach i cenach. Dopasuj odkurzacz do swoich potrzeb i poczuj się komfortowo we własnym domu!

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 Odkurzacze SEBO – zaprojektowane z myślą o alergikach

Niemiecka marka SEBO to producent odkurzaczy premium do użytku domowego i profesjonalnego. Odkurzacze SEBO czyszczą zarówno podłogi, jak i powietrze, dlatego doskonale sprawdzają się w domach alergików. Urządzenia są wyposażone w 3-stopniowy system filtracji składający się z filtru silnika, worka filtrującego i elektrostatycznego filtra wylotowego. System filtracji klasy S umożliwia wciąganie nawet najdrobniejszych pyłków (co najmniej 99,9% cząstek o rozmiarze 0,3 µm i większych) oraz wydmuchiwanie wyłącznie czystego powietrza. Szczelny system zapobiega ponownemu wydostawaniu się pyłków z odkurzacza.

Odkurzacze SEBO uzyskały rekomendację „British Allergy Foundation” jako produkty bezpieczne dla alergików. Testy przeprowadzone przez organizację wykazały, że skuteczność systemu filtracji klasy S marki SEBO wynosi 100% dla cząstek wielkości 1 µm i większych. Oznacza to, że odkurzacze SEBO dokładnie wsysają cząstki kurzu, roztocza, zarodniki pleśni i grzybów oraz pyłki roślinne.

 

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl