do kasy suma: 0,00 zł

Kołdry w poszyciu bawełnianym 140x200

Opcje przeglądania

Kołdry jedwabne 140x200 posiadają wymiary, które idealnie sprawdzają się w przypadku użytkowania przez jedną osobę. Są również z powodzeniem wykorzystywane przez młodzież, która posiada już pościel w pełnych wymiarach.

Kołdry jedwabne 140x200 – zalety

Wybierając pościel, warto postawić na produkty wysokiej jakości. Nie bez powodu podkreśla się, że przesypiamy 1/3 naszego życia. Dlatego tak niezwykle ważne są warunki, w jakich śpimy oraz jakimi materiałami się otaczamy. Jedwab jest bez wątpienia doskonałym wyborem, gdyż jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Polecany zwłaszcza dla alergików, jednak skorzystają z niego również osoby, które we śnie chcą sobie zapewnić poczucie luksusu. Co przede wszystkim wpływa na to, że jedwab doskonale sprawdza się w sypialni?

Właściwości higroskopijne jedwabiu sprawiają, że wchłania on nadmiar wilgoci, nie pozwalając na pocenie się skóry. Pomocne są także właściwości termoregulacyjne. Jedwab utrzymuje prawidłową temperaturę ciała, co znacznie poprawia jakość i komfort snu. Alergicy doceniają również fakt, iż wyroby jedwabne działają antystatycznie, czyli dosłownie odpychają kurz! Nie pozwalają, aby rozwijały się w nich roztocza, tak bardzo niebezpieczne dla osób z alergiami.

Kołdry w poszyciu bawełnianym

Kołdry, które posiadają poszycie bawełniane, są komfortowe w użytkowaniu i niezwykle trwałe. Oferujemy kołdry jedwabne 140x200 z bawełnianym poszyciem, jak również inne propozycje, jak chociażby kołdrę wypełnioną gęsim puchem. Bawełna jest wytrzymała i pozwala na pranie pościeli w 40 stopniach. Zaleca się także regularne wietrzenie pościeli na świeżym powietrzu, o ile istnieje taka możliwość.

Najmniejsze kołdry jedwabne 140x200 sprawdzają się u starszych dzieci oraz u dorosłych. Posiadamy szeroki zakres rozmiarów pościeli, które można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Te największe, czyli 200x220 cm, są idealne do dużych łóżek sypialnianych. Warto również sięgnąć po dedykowane poszewki i zestawy pościeli. To również ciekawy pomysł na prezent!

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl