do kasy suma: 0,00 zł

Poduszki jedwabne 70x80

Miękka jedwabna poszewka 70x80 cm doskonale wpłynie na sen wrażliwego alergika. Przyjemne w dotyku i wytrzymałe poduszki wytworzone są w pełni naturalny sposób i nie zawierają żadnych szkodliwych domieszek. Dzięki temu nadają się także dla dzieci.

Opcje przeglądania

Jedwabna poszewka 70x80 cm w każdym łóżku!

Jedwab jest produkowany w sposób w pełni naturalny. Gąsienice specjalnego gatunku ćmy karmione są najpierw liśćmi, które spożywają niemal bezustannie aż do momentu, w którym zaczynają pleść kokon. To z niego wyodrębnia się pojedyncze nitki jedwabiu, których długość może wynosić nawet do 1,6 km! Z szlachetnego materiału w białym kolorze z połyskiem wytwarza się wysokiej jakości tkaniny.

Jedwabna poszewka 70x80 cm jest więc wykonana z tkaniny, której proces tworzenia jest długi i często ręczny. Zapewnia jednak ogromną liczbę benefitów. Jedwab jest szczególnie ceniony przez alergików, ponieważ nie zawiera szkodliwych chemikaliów. Ma też właściwości antyroztoczowe. Co ważne, jest również hipoalergiczny, co oznacza, że prawdopodobieństwo wystąpienia na niego uczulenia jest bardzo niskie.

Wyjątkowe poduszki ze szlachetnym wypełnieniem

Jedwab może zostać także wykorzystany jako wypełnienie poduszek. To dobra i naturalna alternatywa dla często uczulającego pierza, które nie jest rekomendowane osobom cierpiących na alergie. Jedwabna poszewka 70x80 cm będzie doskonałym pokryciem dla takiej poduszki, zapewniając właściwości odpychające kurz.

To jednak jeszcze nie wszystko. Jedwab pomaga w dbaniu o dobry stan skóry i włosów – dzięki niemu będą znacznie mniej się plątać. Ma właściwości antybakteryjne i zapobiega powstawaniu roztoczy, a zawarte w nim białko skutecznie opóźnia procesy starzenia się. Jego delikatność sprawia, że jest polecany osobom cierpiącym na atopowe zapalenie skóry. Ma więc liczne zastosowania, a jego pozytywne działanie zostało już wielokrotnie udowodnione. Dlatego nie czekaj i zapewnij sobie tę odrobinę luksusu w domu.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl