do kasy suma: 0,00 zł

Poszewki na poduszki 40x60

Uzupełnieniem pościeli z najwyższej jakości jedwabiu będzie jedwabna poszewka 40x60. Rozmiar ten jest komfortowy podczas snu oraz sprawdza się w tworzeniu warstwowych aranżacji w sypialni, w których poduszki odgrywają główną rolę. Jedwab ma szczególne właściwości. Nie tylko antyalergiczne, ale też wpływające pozytywnie na jakość skóry oraz włosów. Może być w pełni bezpiecznie wykorzystywany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Warto zwrócić uwagę na obecność certyfikatu Oeko-Tex, który potwierdza oficjalnie, że w produkcie nie ma żadnych substancji szkodliwych.

Opcje przeglądania
Malbery Jedwabna Poszewka 40/60 na Poduszkę - wzór: Gold
Cena: 210,00 zł

Malbery Jedwabna Poszewka 40/60 na Poduszkę - wzór: Gold

Producent: Malbery

Jedwabna poszewka 40x60 w różnych kolorach

Aranżacja sypialni wpływa na samopoczucie i sprawia, że łatwiej zrelaksować się i oddać w objęcia Morfeusza. Bogaty wybór kolorów naszych poduszek daje Państwu mnóstwo możliwości. Można stworzyć jednokolorowe łóżko lub połączyć ze sobą ulubione barwy. Oferujemy zarówno neutralną czerń lub szarość, jak również róż czy turkus. Różnej wielkości poszewki z łatwością dopasują Państwo do posiadanej pościeli lub tej zakupionej w naszym sklepie. Jedwabna poszewka 40x60 ma idealne wymiary do spokojnego nocnego odpoczynku.

Wyjątkowe działanie jedwabiu

Wspomnieć należy również o tym, jak niesamowite właściwości ma jedwabna tkanina, począwszy od tej najważniejszej – antyalergicznej. Fakt, iż działa antystatycznie, sprawia, że nie zatrzymują się na niej kurz i bakterie oraz nie rozwijają się roztocza. W przypadku poduszki niezwykle ważne są właściwości higroskopijne. Dzięki wchłanianiu nadmiaru wilgoci głowa nie poci się w nocy. Dlatego warto korzystać również z pościeli wypełnionej jedwabiem, która także zapewnia takie działanie. Sprawia również, że włosy mają wyraźnie lepszą jakość i naturalny połysk – podobnie jak skóra, która jest bardziej miękka.

Jedwab posiada też zdolność termoregulacji. Dlatego jedwabna poszewka 40x60 sprawia, że przez całą noc komfort jej użytkowania jest bardzo wysoki. Należy podkreślić, że naturalny jedwab morwowy jest przyjemniejszy w dotyku od jedwabiu dzikiego.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl