do kasy suma: 0,00 zł

Kołdry

Animex Notte Amore Kołdra 140/200 Puch Gęsi (zimowa)
Cena: 1 760,00 zł

Animex Notte Amore Kołdra 140/200 Puch Gęsi (zimowa)

Producent: ANIMEX
szt.
Animex Notte Amore Kołdra 160/200 Puch Gęsi (zimowa)
Cena: 1 930,00 zł

Animex Notte Amore Kołdra 160/200 Puch Gęsi (zimowa)

Producent: ANIMEX
szt.
Animex Notte Amore Kołdra 200/200 Puch Gęsi (zimowa)
Cena: 2 530,00 zł

Animex Notte Amore Kołdra 200/200 Puch Gęsi (zimowa)

Producent: ANIMEX
szt.
Animex Notte Amore Kołdra 200/220 Puch Gęsi (zimowa)
Cena: 2 660,00 zł

Animex Notte Amore Kołdra 200/220 Puch Gęsi (zimowa)

Producent: ANIMEX
szt.

Jaka kołdra dla alergika uczulonego na roztocza?

Czy wiesz, że przeciętny człowiek spędza w łóżku nawet 1/3 życia? Z pewnością uwielbiasz ten moment, kiedy możesz zamknąć drzwi do sypialni i położyć się po długim dniu spędzonym poza domem. Chcesz wtedy głęboko odpocząć i zapomnieć o codziennych troskach, prawda? Zadbaj więc o jakość swojego snu, decydując się na kołdrę antyalergiczną i nie pozwól, by Twoje łóżko było siedzibą roztoczy. Kołdra przeciwalergiczna to doskonałe rozwiązanie dla każdego – zarówno alergika, jak i osoby, której zależy na najwyższej jakości odpoczynku. W naszej ofercie znajdziesz kołdry antyroztoczowe dla dzieci i dorosłych w pięciu rozmiarach: 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 i 220x200 cm.

Czym różni się kołdra antyalergiczna od zwykłej?

Kołdra dla alergików zapobiega rozwojowi roztoczy na jej powierzchni. Niezwykle istotny jest więc skład kołdry – zarówno poszycia, jak i wypełnienia. Do najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji wypełnień zaliczamy poliester silikonowany Hollow o właściwościach antyalergicznych. Dużą popularnością cieszą się także kołdry antyroztoczowe z czystym i wysterylizowanym gęsim puchem. Z kolei wśród materiałów wykorzystywanych do produkcji poszycia kołdry znajdują się najczęściej bawełna, lyocell, mikrofaza oraz mikrofilament z włóknem węglowym.

W związku z tym, że roztocza giną dopiero w wysokich temperaturach, kołdra antyalergiczna musi być przystosowana do prania w temperaturze co najmniej 60°C, a najlepsze kołdry można prać nawet w 95°C. Dobrej jakości kołdra przeciwalergiczna jest oddychająca, dzięki czemu ciało nie poci się w czasie snu, a tym samym ryzyko wystąpienia objawów AZS jest znacznie zredukowane.

Kołdra antyalergiczna – całoroczna, letnia czy zimowa?

W naszej ofercie dostępne są kołdry antyroztoczowe, które różnią się między sobą rozmiarem oraz materiałem zastosowanym do wykonania poszycia i wypełnienia. Wśród naszych produktów znalazły się także kołdry całoroczne i sezonowe. Jaka kołdra dla alergika na roztocza będzie najlepsza: letnia, zimowa czy całoroczna? Wybór zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji oraz zaplanowanego budżetu.

Decydując się na zakup kołdry sezonowej, należy zaopatrzyć się w dwa produkty – kołdrę letnią i zimową. Każda z nich jest przystosowana do warunków atmosferycznych charakterystycznych dla danego sezonu. Z kolei kołdra całoroczna (zwana także kołdrą 4 pory roku) składa się zwykle z dwóch warstw, a obie części są ze sobą połączone za pomocą zatrzasków, rzepów lub zamka błyskawicznego. Taka kołdra daje nam nieco więcej możliwości, gdyż możemy dowolnie dopasowywać ją do własnych potrzeb – latem spać pod jedną warstwą, a zimą połączyć obie części, zwiększając komfort cieplny.

Zapewniamy największy wybór kołder antyalergicznych i antyroztoczowych dla dzieci oraz dorosłych. Starannie dobieramy produkty do naszej oferty, współpracując wyłącznie z najlepszymi producentami kołder dla alergików. Dopasuj kołdrę do własnych potrzeb i zwiększ jakość swojego snu!

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl