do kasy suma: 0,00 zł

Poduszki jedwabne 40x40

Opcje przeglądania

Poduszka jedwabna 40x40 z poszyciem z jedwabiu lub bawełny

Jedwab morwowy to naturalny materiał pozyskiwany od larw hodowlanych żywiących się liśćmi drzewa morwowego. Ten gatunek jedwabiu jest jakościowo lepszy niż jedwab dziki, który otrzymuje się od larw jedwabnika dębowego. Każda poduszka jedwabna 40x40 dostępna w naszej ofercie jest wypełniona naturalnym jedwabiem morwowym. W poduszkach marki Malbery zastosowano również jądro poliestrowe zapobiegające deformacji produktu w trakcie użytkowania. Oferujemy jedwabne poduszki o wadze 0,3 kg, 0,4 kg i 0,5 kg. Poszczególne produkty zawierają poszewki bawełniane lub poszewki jedwabne na poduszkę.

Czym wyróżnia się poduszka jedwabna 40x40?

Jedwab to szlachetny materiał, który kojarzy się z klasą, stylem i elegancją. Jedwabna poduszka 40x40 wykazuje również liczne właściwości zdrowotne. Jest to włókno niezwykle delikatne dla skóry, które wyróżnia się higroskopijnością i właściwościami termoregulacyjnymi, a tym samym wchłania wilgoć i zwiększa komfort odpoczynku. W jedwabiu znajdują się także aminokwasy, które działają kojąco na system nerwowy, a dzięki swojej hipoalergiczności jedwab może być wybierany przez osoby ze skórą podatną na uczulenia.

Materiał ten jest również antystatyczny, co oznacza, że nie zatrzymuje kurzu – jedwabna poduszka na jaśka polecana jest więc osobom zmagającym się z alergiami, astmą, zapaleniem zatok i katarem siennym. Poduszki jedwabne dostępne w naszej ofercie zawierają niewybielany jedwab, produkowany bez użycia chemikaliów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl