do kasy suma: 0,00 zł

Preparaty na Roztocza

Roztocza to niewielkie pajęczaki, które znajdują się niemal wszędzie. Uwielbiają ludzkie domy, chowając się przede wszystkim w kurzu czy pościeli. Są też chorobotwórczymi alergenami, których obecność może być niebezpieczna. Dlatego warto wykorzystać preparaty na roztocza, które pomogą się ich pozbyć szybko i sprawnie.

Opcje przeglądania

Preparaty na roztocza – sposób na walkę z plagą!

Roztocza to niewielkie stworzonka, których rozmiary zwykle nie przekraczają 1 mm. Zamieszkują wszystkie środowiska na ziemi, wytrzymując nawet najbardziej ekstremalne warunki. Część z nich doskonale czuje się w ludzkich domach, zamieszkując kłęby kurzu czy pościel.

W Polsce tego określenia używa się nie tylko z myślą o nich. Grzyby i bakterie również mogą skutecznie wywoływać alergie. Preparaty na roztocza pozwalają skutecznie ograniczyć ich ilość, sprawiając, że objawy choroby będą mniej odczuwalne.

Preparaty na roztocza działają zwykle przez około pół roku. Są bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i zwierząt, ponieważ mają odpowiednie atesty. Nie usuwają kurzu, ale zmieniają jego strukturę, sklejając go i sprawiając, że staje się na tyle duży, by nie być pożywką dla roztoczy. Dzięki temu w powietrzu zmniejsza się ilość pyłków, zmniejszając nieprzyjemne objawy alergii.

Preparaty na roztocza – nie tylko dla alergików

Bezustannie wystawienie na alergeny, może spowodować, że choroba przerodzi się w kolejną, znacznie bardziej niebezpieczną, np. w astmę. Dlatego osoby uczulone na pyłki powinny minimalizować obecność roztoczy w otoczeniu, sięgając po tego typu produkty. To jednak nie oznacza, że tylko one powinny to robić!

Mniejsza ilość kurzu oznacza zdrowsze płuca i przyjemniejsze otoczenie, dlatego osoby zdrowe również powinny pomyśleć o stosowaniu takich preparatów. Ponadto obecność kurzu jest znacznie mniej higieniczna, a wystawianie się na działanie alergenów może w przyszłości spowodować pojawienie się choroby. Dlatego w trosce o własne zdrowie, można stosować je prewencyjnie.

 

 

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl