do kasy suma: 0,00 zł

Kołdry Jedwabne

Kołdry jedwabne to z pewnością flagowy produkt w ofercie naszego sklepu. Dbamy o to, by sen naszych Klientów był jak najbardziej komfortowy, a pościel była nie tylko zdrowa, ale też elegancka. Oferujemy produkty, które posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość. Stawiamy na renomowanych producentów, którzy korzystają z surowców ze sprawdzonych źródeł

Jedwabna Kołdra 200/220 (Poszycie Bawełniane)
Cena: 1 508,00 zł

Jedwabna Kołdra 200/220 (Poszycie Bawełniane)

Producent: SEVEN
szt.
Malbery Jedwabna Kołdra 140/200 (Poszycie Jedwabne)
Cena: 1 430,00 zł

Malbery Jedwabna Kołdra 140/200 (Poszycie Jedwabne)

Producent: Malbery
szt.
Malbery Jedwabna Kołdra 160/200 (Poszycie Jedwabne)
Cena: 1 550,00 zł

Malbery Jedwabna Kołdra 160/200 (Poszycie Jedwabne)

Producent: Malbery
szt.
Malbery Jedwabna Kołdra 180/200 (Poszycie Jedwabne)
Cena: 1 680,00 zł

Malbery Jedwabna Kołdra 180/200 (Poszycie Jedwabne)

Producent: Malbery
szt.
Malbery Jedwabna Kołdra 200/220 (Poszycie Jedwabne)
Cena: 1 910,00 zł

Malbery Jedwabna Kołdra 200/220 (Poszycie Jedwabne)

Producent: Malbery
szt.
Malbery Jedwabna Kołdra 220/240 (Poszycie Jedwabne)
Cena: 2 150,00 zł

Malbery Jedwabna Kołdra 220/240 (Poszycie Jedwabne)

Producent: Malbery
szt.

Jedwabna kołdra w nowoczesnej sypialni

Obecnie coraz większą wagę przykłada się nie tylko do jakości produktu, ale również tego, w jaki sposób został on wytworzony oraz jak oddziałuje on na środowisko. Jedwab morwowy, który jest jedwabiem hodowlanym, ma znacznie wyższą jakość w porównaniu z jedwabiem dzikim (który jest wyraźnie bardziej szorstki). Właśnie dlatego sprawdza się nie tylko w produkcji wypełnień kołder i poduszek, ale też jako materiał do wykonywania pościeli. Takie poszewki są niezwykle eleganckie i przyjemne w dotyku.

Kołdry jedwabne czy bawełniane

Mogą Państwo zauważyć, że w ofercie naszego sklepu znajduje się zarówno kołdra z jedwabiu, jak i kołdra jedwabna w poszyciu bawełnianym. Różnica między nimi polega na tym, że ta pierwsza będzie wykonana w całości z jedwabiu – zarówno jej wypełnienie, jak i poszycie. Z kolei ta druga ma wypełnienie jedwabne, jednak poszycie wykonane jest z bawełny. Takie rozwiązanie pozwoliło na znacznie obniżenie ceny przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich pozytywnych właściwości, które posiada jedwabne wypełnienie.

Wypełnienie pierzem

Sięgając po pościel, która ma utrzymywać ciepło na najbardziej optymalnym poziomie oraz być w pełni naturalna, nie można zapomnieć o tej wykonanej z naturalnego puchu. W naszej ofercie jest zatem zarówno jedwabna kołdra z wypełnieniem z pierza i puchu, jak również opcja z poszyciem wykonanym z bawełny. To propozycja dla osób, które nie posiadają alergii na pierze naturalne. Doceniają jego zalety, wśród których można wymienić dużą sprężystość, możliwość prania w pralce, doskonałe utrzymywanie ciepła oraz odprowadzanie wilgoci.

Stylowa pościel jedwabna

Sięgając po kołdrę jedwabną, warto uzupełnić ją o zestaw pościeli również wykonanej z tego wyjątkowego materiału. Oferujemy zestawy pościeli 100% jedwabnej w rozmiarach dopasowanych do wymiarów kołder i poduszek. Są wśród nich propozycje również dla dzieci. Różnorodne kolory pozwalają na indywidualne dopasowanie ich do stylu sypialni oraz indywidualnych upodobań. Oprócz zestawów znajdą Państwo pojedyncze elementy takie jak poszewki na poduszki, poszewki na kołdry oraz prześcieradła.

W naszej ofercie kołder jedwabnych umieściliśmy różnorodne produkty, które pozwalają na dopasowanie produktu do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu udanych zakupów dokonają u nas nie tylko alergicy, ale też wszystkie osoby, którym zależy na urządzeniu miejsca do spania sprzyjającego zdrowiu oraz komfortowego. Szeroka kolorystyka oraz różne wymiary sprawiają, że z pewnością znajdą Państwo coś idealnie dopasowanego do siebie i swoich bliskich. To także świetny pomysł na prezent z okazji ślubu lub urodzin.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl