do kasy suma: 0,00 zł

Kołdry w poszyciu bawełnianym 200x220

Kołdry jedwabne 200x220 to nasza propozycja pościeli o największych wymiarach. Są idealne dla osób, które preferują kołdry w dużych rozmiarach. Sprawdzają się w sypialniach małżeńskich oraz u osób, które lubią spać na łóżkach o dużych rozmiarach. Kołdry jedwabne 200x220 również polecamy tym, których wzrost jest wyższy niż przeciętny. Obracając taką kołdrę, osiągamy długość 220 cm, która jest zdecydowanie bardziej komfortowa w przypadku osób wysokich.

Opcje przeglądania

Eleganckie kołdry jedwabne 200x220

Pościel z jedwabiu to bez wątpienia produkt najwyższej klasy. Nieocenione są właściwości tego naturalnego surowca, który jest polecany zwłaszcza alergikom. Kołdra jedwabna pomaga regulować temperaturę ciała, dzięki czemu nie doprowadza do przegrzania, a co za tym idzie – spocenia skóry. To bardzo ważna cecha, jeżeli cierpią Państwo na problemy skórne takie jak alergie, atopowe zapalenie skóry i inne. Ponadto jedwab ma właściwości antystatyczne, zatem nie gromadzą się w nim roztocza i cząsteczki kurzu.

Warto wspomnieć, że te wszystkie wymienione cechy zachowane są również wtedy, gdy kołdra posiada poszycie bawełniane. Dlaczego oferujemy również taką opcję? Jest ona tańsza w porównaniu z kołdrą, która ma zarówno wypełnienie, jak i poszycie wykonane z naturalnych włókien jedwabnych. Chętnie korzystają z niej Klienci, którzy dysponują mniejszym budżetem, a jednocześnie zależy im na posiadaniu antyalergicznej, a przy tym eleganckiej pościeli.

Naturalna pościel

Naturalne surowce i włókna są obecnie najbardziej cenione. Są zdrowe, a ich jakość potwierdzają takie dokumenty jak certyfikat Oeko-Tex (świadczący o tym, iż przy produkcji nie były wykorzystywane szkodliwe substancje) czy badania potwierdzające wykorzystanie w pościeli naturalnych włókien jedwabiu. Oprócz jedwabiu czy bawełny w naszej ofercie znajdą Państwo chociażby naturalny puch gęsi, również posiadający wiele zalet. Pozwala to na wybór dokładnie takiej pościeli, jaka jest potrzebna, nie tylko kołdry jedwabne 200x220 czy komplety pościeli.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl