Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.500 kg
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 2-5 dni
Koszt wysyłki 17.90 PLN

W skład zestawu wchodzi; kołdra Medical 4 Pory Roku 160x200, poduszka Medical 50x60, jasiek Medical 40x40

Medical Cztery Pory Roku jest linią uniwersalnych kołder polecanych na każdą porę roku. To kołdry składające się z dwu spinanych ze sobą oddzielnych kołder. Do dyspozycji mamy zatem kołdrę lekką i cienką i drugą ciepłą kołdrę zimową lub też po spięciu obu kołder bardzo ciepłą kołdrę zimową. Są niezwykle lekkie i przewiewne, a jednocześnie doskonale utrzymują ciepło ludzkiego ciała. Zapewnią wysoki komfort snu zarówno w upalne dni i ciepłe noce, jak i w sezonie jesienno – zimowym.

Medical Cztery Pory Roku to linia produktów, która doskonale spełnia najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje. Wypełnienie jest niesprzyjającymikroorganizmówm środowiskiem dla rozwoju roztoczy i . Jest zatem idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi.


Temperatura prania: 95°C

Skład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełna

Wypełnienie kołder: 100% Poliester silikonowany Hollow.


Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe Hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.

Poduszka Medical to produkt, który doskonale spełnia najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje. Jest zatem idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Poduszka Medical jest szczególnie polecana dla hoteli i pensjonatów jako towar niezwykle trwały i odporny na długi okres użytkowania.

Temperatura prania: 95°C

Skład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełna

Kolory: biały

Wypełnienie poduszek: 100% poliester Amball® (kulki poliestrowe)

Właściwości wypełnienia: kulki poliestrowe Amball®, dorównujące pod względem lekkości, miękkości i sprężystości naturalnemu puchowi. Posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się.

PRODUKT ANTYALERGICZNY

WYRÓB MEDYCZNY

Opinia kliniczna wydana przez

22 Szpital Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-

Rehabilitacyjny SP ZOZ – Ośrodek ”JUBILAT”

87-720 Ciechocinek, ul. Wojska Polskiego 5 potwierdzająca właściwości

antyalergiczne produktu.


Tkanina posiada certyfikat OKO TEX STANDARD 100

Tekstylia posiadające certyfikat Oko-Tex Standard 100 są przebadane zgodnie z bieżącym stanem wiedzy jako wolne do środków szkodliwych dla zdrowia.


Produkt zapakowany, jak na zdjęciu w estetyczne przeźroczyste opakowanie zapinane na zamek błyskawiczny, z praktycznym uchwytem do przenoszenia.