Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.3 kg
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Koszt wysyłki 17.90 PLN

OPIS PRODUKTU:

Waga produktu - 1,3 kg jedwabiu

Waga wypełnienia - 1 ,2 kg jedwabiu

Zarówno poszycie poduszki jedwabnej  jak i  jej wypełnienie stanowi w 100% jedwab naturalny. Poduszka jest mięsista, sprężysta, niezbyt wysoka, wręcz dość płaska. Głowa dobrze się na niej opiera, bo się nie zapada, tak jak to się dzieje na poduszkach z pierza. Dzięki oparciu poduszka doskonale podtrzymuje głowę podczas snu, co zapobiega bólom głowy. Jeśli się pocisz, śpiąc na innych poduszkach, to na poduszce jedwabnej tego nie doświadczysz. Jedwab pochłania wilgoć, poza tym nie powoduje samego pocenia, bo oddycha. Wszak jedwab to włókno naturalne.

Poduszki jedwabne SEVEN, podobnie jak kołdry jedwabne, wypełnione są naturalnym jedwabiem morwowym otrzymywanym ręcznie z jedwabników hodowlanych – Bombyx Mori.  Przy jego produkcji nie stosuje się chemii, wybielaczy oraz uszlachetniaczy, dlatego m.in. jedwab jest naturalnie hipoalergiczny.

Poduszki, tak jak i kołdry jedwabne charakteryzują się wspaniałymi właściwościami bardzo korzystnymi dla naszego zdrowia. To produkty w pełni antyalergiczne, co oznacza, że są bezpieczne dla alergików. Nie akumulują w sobie roztoczy kurzu domowego - roztocza po prostu nie lubią środowiska wytwarzanego przez jedwab. W dodatku przy uzyskiwaniu jedwabiu nie stosuje się chemii - cały proces jest w pełni naturalny. Dopiero etap barwienia materiały wymaga użycia barwników.

Elegancka duża poduszka w tradycyjnym rozmiarze pasującym do większości poszewek znajdujących

się na rynku.