Producenci

Duszności, nieustający katar i kaszel lub łzawienie oczu? Doskonale rozumiemy, jak poważnym problemem jest alergia oraz jak uciążliwe objawy mogą towarzyszyć osobom ze skłonnościami do reakcji alergicznych. Nasz sklep wraz z bogatą ofertą wychodzi naprzeciw nękającym Cię dolegliwościom i prezentuje produkty, które pozwalają zminimalizować nieprzyjemne symptomy alergii. Mamy świadomość, że odpowiednio dobrane produkty antyroztoczowe mają realny wpływ na zmniejszenie nasilenia objawów alergicznych oraz jednocześnie przyczyniają się do poprawy Twojego samopoczucia. 

Pokrowce antyroztoczowe na materac

  • nowość

Zadbaj o swoje zdrowie jak i materac dzięki pokrowcowi antyalergicznemu

Jako osoba cierpiąca na alergie zdajesz sobie sprawę z tego, jak olbrzymie znaczenie ma sen, dlatego przywiązujesz niezwykłą uwagę, by zadbać o jego jak najlepsze warunki. Podczas wyboru produktów antyalergicznych zapominasz często o istotnych dodatkach, które mogą znacznie poprawić jakość Twojego snu. Jeśli zalegający na powierzchni materaca kurz spędza Ci sen z powiek, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy antyroztoczowe pokrowce na materac, które zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się zanieczyszczeń.

Wyjątkowe tkaniny, z których wykonane są pokrowce antyalergiczne, tworzą nieprzepuszczalną dla roztoczy oraz alergenów warstwę, która uniemożliwia ich wnikanie w strukturę materaca oraz zapobiega ich rozwojowi, co gwarantuje Ci pełny komfort oraz spokój podczas odpoczynku w swoim łóżku. Zastosowanie pokrowca ochronnego na materac pozwala na długo zachować go w jak najlepszej kondycji, a także znacznie wspiera prześcieradło w pełnieniu funkcji szczelnej bariery przed kurzem i zanieczyszczeniami w Twoim otoczeniu, dlatego jest również idealnym rozwiązaniem, by zwiększyć higienę w Twojej sypialni.

Pokrowiec antyroztoczowy stanowi gwarancję pełnego zaspokojenia Twoich najważniejszych potrzeb związanych z dbałością o zdrowie niezmącone uciążliwymi objawami alergicznymi oraz jest koniecznym warunkiem, by zapewnić spokojny sen i odpoczynek. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl