Wczytuję dane...
Waga produktu: 8.58 kg
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Koszt wysyłki 14.90 PLN

Odkurzacz DC37 Ball Allergy Parquet

Odkurzacz DC37 Ball Allergy Parquet wykorzystuje opatentowaną technologię Radial Root Cyclone™, dzięki której nie traci siły ssania. Wyposażony został w filtr HEPA dla alergików i ssawkę do powierzchni twardych. Cylindryczne odkurzacze Dyson BallTM zostały zaprojektowane tak, by wygodnie manewrować między meblami i innymi przeszkodami.

  • Technologia Radial Cyclone™ - wychwytuje więcej zanieczyszczeń niż inne cyklony
  • Technologia Ball™ - obraca się w miejscu zapewniając większą kontrolę
  • Filtr HEPA
  • Lekka 2-częściowa rura
  • Ssawka Contact Head z podwójnym wlotem powietrza
  • Ssawka do powierzchni twardych
  • Higieniczne opróżnianie pojemnika za pomocą przycisku
  • 5 lat gwarancji!!!

Technologia Radial Root Cyclone™

Ulepszony obieg powietrza maksymalizujący siłę ssania. Wychwytuje więcej zanieczyszczeń niż jakikolwiek inny cyklon. Zamiast używania worków, które zatykają się i powodują spadek siły ssania, odkurzacze Dyson wykorzystują opatentowaną technologię cyklonów kierującą kurz i zanieczyszczenia z obiegu powietrza bezpośrednio do przezroczystego pojemnika.

 


Żadnych niewygodnych ruchów

Tradycyjne odkurzacze bywają uciążliwe - niewygodne do ciągnięcia i manewrowania, zderzające się z innymi przedmiotami. Odkurzacze Dyson Ball™ pozwalają na sprzątanie bez niewygodnych ruchów.

 

Technologia Ball™

Obraca się w miejscu. Żadnych niewygodnych ruchów. Umieszczenie w kuli najcięższych elementów pozwala na obniżenie środka ciężkości i zapewnia większą stabilność.

 
Ssawka z podwójnym wlotem powietrza
Wysoka skuteczność usuwania kurzu i zanieczyszczeń z każdego rodzaju podłogi. Zewnętrzne krawędzie przeczesują włosie dywanu usuwając kurz i brud. Naciśnięcie przycisku wysuwa długie włosie chroniące delikatne podłogi przed zarysowaniem.
 
 


Filtr HEPA typu Lifetime
Dla alergików. Wychwytuje alergeny tak małe jak pyłki, bakterie i zarodniki pleśni.
 


 
 
Zaprojektowany dla zredukowania poziomu głośności

Najważniejsze elementy są umieszczone wewnątrz dźwiękoszczelnej kuli. Silnik jest połączony z obudową za pomocą tłumiących dźwięki uchwytów. Redukcja hałasu emitowanego przez kanały powietrzne i poliuretanowe izolujące dźwięk materiały pochłaniające hałas silnika.

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby pozbyć się brudu. 

Higieniczne i szybkie opróżnianie

Wymiary 507 x 261 x 368mm (wys x głęb x szer)
Waga 7.5kg
Siła ssania 290 airwatów
Pojemność pojemnika 2 litry
Długość kabla 6.5 m
Maksymalna długość 10 m
 
 
Dlaczego odkurzacze Dyson są najskuteczniejsze dla astmatyków i alergików...

Stała siła ssania

Wszystkie odkurzacze Dyson wykorzystują opatentowaną technologię Root Cyclone™. Nie tracą siły ssania jak inne odkurzacze, dlatego zbierają więcej zanieczyszczeń, kurzu i alergenów z Twojego domu.

Jedynie czystsze wydmuchiwane powietrze

Niektóre odkurzacze nie są w stanie zatrzymać wszystkich zanieczyszczeń, które zbiorą - dlatego część z nich trafia z powrotem do Twojego pokoju. To tłumaczy zapach kurzu jaki możesz czuć podczas odkurzania. Technologia cyklonów Dyson skutecznie odseparowuje 99,9% kurzu i zanieczyszczeń. Cyklony Dyson wychwytują zanieczyszczenia o wielkości do 0,5 mikrona - w tym pyłki, pleśnie i bakterie.

Filtr HEPA

Modele Allergy i Animal posiadają filtr HEPA (High-efficiency Particle Airflow), który wyłapuje cząsteczki tak małe jak 0.1 mikrona. Jest to wielkość pojedynczej cząsteczki dymu papierosowego.

Jak działa technologia Root Cyclone™

Włókna i sierść zwierząt są odseparowywane z powietrza i gromadzone w pojemniku.
Zanieczyszczenia poddawane są działaniu potężnego cyklonu. Siły odśrodkowe o wartości 500G kierują większe zanieczyszczenia, włókna i sierść zwierząt do pojemnika clear bin.
Na koniec mniejsze, jeszcze ciaśniejsze cyklony wytwarzają siły odśrodkowe o wartości do 150,000G, które odseparowują cząsteczki tak małe jak bakterie. Są one tak małe, że 200 z nich zmieściłoby się na powierzchni tej kropki.
Cyklony Dyson wychwytują zanieczyszczenia mniejsze niż 0.5 mikrona - takie jak pyłki, zarodniki pleśni i bakterie.
var copyright = document.getElementsByClassName('copyright')[0]; copyright.parentNode.removeChild(copyright);