Wczytuję dane...
Waga produktu: 2.70 kg
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Koszt wysyłki 17.90 PLN

OPIS PRODUKTU:

W skład zestawu wchodzi : PURE COMFORT KOŁDRA JEDWABNA 160X200, PURE COMFORT PODUSZKA JEDWABNA40X60

PURE COMFORT KOŁDRA JEDWABNA CAŁOROCZNA

Poszycie kołdry jedwabnej wykonane jest ze delikatnej białej satyny bawełnianej o splocie 300 Thread Count, zaś jej wypełnienie stanowi w 100% jedwab naturalny. Kołdra jest lekka, znacznie lżejsza i cieńsza w porównaniu z innymi kołdrami, np. z pierza. Jednak niech nas nie zwiedzie jej grubość – kołdra jedwabna jest cienka, ale ciepła – taka jak powinna być kołdra na sezon jesienno –zimowy. Jest niezwykle przyjemna w dotyku, miękka, a co najważniejsze szalenie wygodna. Cudownie się pod nią śpi. Na pewno się pod nią nie spocisz.

W skali tog odpowiada wartości 8-9 tog.

Kołdry jedwabne Pure Comfort wypełnione są naturalnym jedwabiem morwowym otrzymywanym ręcznie z jedwabników hodowlanych – Bombyx Mori. Po odsunięciu suwaczka znajdującego się na krawędzi kołdry każdy może się przekonać co kołdra kryje w sobie. Są to kłębki perliście połyskującej nici, czyli jedwab. Przy jego produkcji nie stosuje się chemii, wybielaczy oraz uszlachetniaczy, dlatego m.in. jedwab jest naturalnie hipoalergiczny.

Jedwabne kołdry letnie można łączyć z kołdrami całorocznymi (inaczej znanymi jako jesienno-wiosenne), tworząc ciepły, zimowy zestaw. Służą do tego guziczki i pętelki znajdujące się na rogach kołder.

Kołdry jedwabne charakteryzują się wspaniałymi właściwościami bardzo korzystnymi dla naszego zdrowia. Są naturalnie antyalergiczne, co oznacza, że są bezpieczne dla alergików. Nie akumulują w sobie roztoczy kurzu domowego - roztocza po prostu nie lubią środowiska wytwarzanego przez jedwab. W dodatku przy uzyskiwaniu jedwabiu nie stosuje się chemii - cały proces jest w pełni naturalny. Dopiero etap barwienia materiały wymaga użycia barwników.

PURE COMFORT PODUSZKA JEDWABNA

Poszycie poduszki jedwabnej wykonane jest ze delikatnej białej satyny bawełnianej o splocie 300 Thread Count, zaś jej wypełnienie stanowi w 100% jedwab naturalny. Poduszka jest mięsista, sprężysta, niezbyt wysoka, wręcz dość płaska. Głowa dobrze się na niej opiera, bo się nie zapada, tak jak to się dzieje na poduszkach z pierza. Dzięki oparciu poduszka doskonale podtrzymuje głowę podczas snu, co zapobiega bólom głowy. Jeśli się pocisz, śpiąc na innych poduszkach, to na poduszce jedwabnej tego nie doświadczysz. Jedwab pochłania wilgoć, poza tym nie powoduje samego pocenia, bo oddycha. Wszak jedwab to włókno naturalne.

Poduszki jedwabne Pure Comfort, podobnie jak kołdry jedwabne, wypełnione są naturalnym jedwabiem morwowym otrzymywanym ręcznie z jedwabników hodowlanych – Bombyx Mori. Po odsunięciu suwaczka znajdującego się na krawędzi kołdry każdy może się przekonać co kołdra kryje w sobie. Są to kłębki perliście połyskującej nici, czyli jedwab. Przy jego produkcji nie stosuje się chemii, wybielaczy oraz uszlachetniaczy, dlatego m.in. jedwab jest naturalnie hipoalergiczny.

Poduszki, tak jak i kołdry jedwabne charakteryzują się wspaniałymi właściwościami bardzo korzystnymi dla naszego zdrowia. To produkty w pełni antyalergiczne, co oznacza, że są bezpieczne dla alergików. Nie akumulują w sobie roztoczy kurzu domowego - roztocza po prostu nie lubią środowiska wytwarzanego przez jedwab. W dodatku przy uzyskiwaniu jedwabiu nie stosuje się chemii - cały proces jest w pełni naturalny. Dopiero etap barwienia materiały wymaga użycia barwników.

var copyright = document.getElementsByClassName('copyright')[0]; copyright.parentNode.removeChild(copyright);