Wczytuję dane...
Waga produktu: 8.56 kg
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Koszt wysyłki 17.90 PLN

Odkurzacz DC29 Allergy ParquetSkoncentrowana technologia. Nie wymagający wymiany filtr Hepa typu Lifetime z powłoką antybakteryją! Filtracja o stopniu klinicznym dla alergików!
 
Jeszcze bardziej skuteczne zatrzymywanie mikroskopijnych zanieczyszczeń, takich jak kurz i alergeny. Szybkie i higieniczne opróżnianie. Wystarczy wcisnąć przycisk aby pozbyć się brudu. Czystsze wydmuchiwane powietrze: Powietrze, które wydostaje się z odkurzacza Dyson zawiera do 150 razy mniej zarodników pleśni i bakterii niż to, którym oddychamy.

Czym różnią się odkurzacze Dyson?

Stała siła ssania. Aby pracować skutecznie odkurzacz powinien sprzatać wszystkie rodzaje podłóg, wydmuchiwać tylko  czystsze powietrze - i nie generować dodatkowych kosztów zakupu worków ani filtrów. Dyson jest jedynym odkurzaczem zachowującym stałą siłę ssania, ponieważ nie posiada worków, które zapychają się, a kurz nie dociera do filtra. Oznacza to, że zbiera więcej kurzu w Twoim domu.


Charakterystyka:
 • Technologia Root Cyclone™ - Separator. Siła odśrodkowa 150 000 G
 • Nie wymagający wymiany filtr Hepa typu LIFETIME z powłoką antybakteryjną BactiSafe
 • Rozsuwana rura ergonomiczna, zaprojektowana dla wygody użytkownika tylko 400 g
 • Ssawka Contact Head
 • Ssawka do parkietu
 • 5 lat gwarancji
 • Przezroczysty pojemnik   - można zobaczyć jak doskonale działa Dyson, okreslić kiedy jest pełny i  razie wciągnięcia przedmiotu wyjąć go!
 • Posiada rekomendacją Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej

Specyfikacja

 • Wymiary  441 x 293 x 356mm (dług x szer x wys)
 • Waga 8.01kg
 • Siła ssania  280 airwatów
 • Pojemność pojemnika  2 litry
 • Długość kabla  6.5m
 • Maksymalna długość 10m
 
Dlaczego odkurzacze Dyson są najskuteczniejsze dla astmatyków i alergików...

Stała siła ssania

Wszystkie odkurzacze Dyson wykorzystują opatentowaną technologię Root Cyclone™. Nie tracą siły ssania jak inne odkurzacze, dlatego zbierają więcej zanieczyszczeń, kurzu i alergenów z Twojego domu.

Jedynie czystsze wydmuchiwane powietrze

Niektóre odkurzacze nie są w stanie zatrzymać wszystkich zanieczyszczeń, które zbiorą - dlatego część z nich trafia z powrotem do Twojego pokoju. To tłumaczy zapach kurzu jaki możesz czuć podczas odkurzania. Technologia cyklonów Dyson skutecznie odseparowuje 99,9% kurzu i zanieczyszczeń. Cyklony Dyson wychwytują zanieczyszczenia o wielkości do 0,5 mikrona - w tym pyłki, pleśnie i bakterie.

Filtr HEPA

Modele Allergy i Animal posiadają filtr HEPA (High-efficiency Particle Airflow), który wyłapuje cząsteczki tak małe jak 0.1 mikrona. Jest to wielkość pojedynczej cząsteczki dymu papierosowego.


Ssawka z przełącznikiem dywan - podłoga

Wysoka skuteczność usuwania kurzu i zanieczyszczeń z każdego rodzaju powierzchni. Dzięki wygodnemu przełącznikowi ssawka dostosowuje się do dywanów lub podłóg twardych.


Ssawka do powierzchni twardych

Jeszcze dokładniejsze sprzątanie zanieczyszczeń z twardych powierzchni.


Lekka, regulowana rura teleskopowa

Lekka, regulowana rura teleskopowa może być dowolnie dostosowana dla łatwiejszego sprzątania.


Filtr HEPA

Dla alergików. Usuwa jeszcze więcej pyłków, bakterii i zarodników pleśni.


Odłączana rączka

Możliwość bezpośredniego podłączenia akcesoriów do rączki, co pozwala na odkurzenie trudnodostępnych oraz ciasnych miejsc.


Zaprojektowany na nowo dla zredukowania poziomu hałasu

DC29 wyposażony jest w nowy silnik i materiały dźwiękochłonne. Silnik schowany jest w obudowie tłumiącej dźwięk. Wentylator chłodzący silnik został zaprojektowany tak, aby zredukować hałas wytwarzany przez łopatki. Wykorzystany przez Dyson wygłuszający poliuretan zmniejsza hałas emitowany przez silnik.Jak działa technologia Root Cyclone™

Włókna i sierść zwierząt są odseparowywane z powietrza i gromadzone w pojemniku.
Zanieczyszczenia poddawane są działaniu potężnego cyklonu. Siły odśrodkowe o wartości 500G kierują większe zanieczyszczenia, włókna i sierść zwierząt do pojemnika clear bin.
Na koniec mniejsze, jeszcze ciaśniejsze cyklony wytwarzają siły odśrodkowe o wartości do 150,000G, które odseparowują cząsteczki tak małe jak bakterie. Są one tak małe, że 200 z nich zmieściłoby się na powierzchni tej kropki.
Cyklony Dyson wychwytują zanieczyszczenia mniejsze niż 0.5 mikrona - takie jak pyłki, zarodniki pleśni i bakterie.