Producenci

Okryj się pościelą najwyższej jakości i śpij spokojnym, bezpiecznym snem. Kołdry jedwabne 160x200 cm zapewnią Ci poczucie ciepła i bezpieczeństwa, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i wrażliwych osób. Dzięki ich pozytywnemu wpływowi na zdrowie, każdy poczuje się pod nimi wyjątkowo.

Kołdry jedwabne 160x200 cm dla każdego!

To nie są zwyczajne kołdry. Jedwab to materiał szlachetny produkowany od tysięcy lat. Mimo rozwoju technologii to wciąż jeden z trudniejszych do wytworzenia materiałów, który wymaga dużego nakładu pracy. Jego produkcja musi odbywać się z dużą ostrożnością, ponieważ jest materiałem bardzo wrażliwym na chemikalia. Dlatego kołdry jedwabne 160x200 cm są delikatne dla skóry.

Kołdry z jedwabiu są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią spanie pod miękkimi i wytrzymałymi kołdrami. Zadbane mogą wytrzymać lata w nienaruszonym stanie. To jednak nie wszystko. Jedwab ma właściwości antyroztoczowe i jest materiałem w pełni hipoalergicznym. Oznacza to, że dobrze sprawdzi się jako alternatywa dla osób, które są wrażliwe na pyłki oraz drobnoustroje występujące w domach.

Kołdra antyalergiczna zapewni spokojny sen

Właściwości antyalergiczne to nie jedyne pozytywne właściwości pościeli z jedwabiu. Kołdry jedwabne 160x200 cm dzięki delikatności mogą być jedynym dobrym wyborem dla osób o nadwrażliwej skórze. Dzięki nim w końcu poczują ukojenie. Na dodatek wypełnienia kołder z jedwabiu są wytrzymałe i długo zachowują miękkość i sprężystość.

Naturalny materiał nie oznacza niższego poziomu trwałości. Dobrej jakości kołdra wytrzyma wiele lat pod warunkiem, że będzie się o nią odpowiednio dbać. Należy pamiętać, że jedwab pod wpływem wody staje się bardzo delikatny i podczas prania nie należy używać mocnych detergentów. Często zaleca się pranie chemiczne. Zapewnij sobie i swoim bliskim głęboki i spokojny sen, używając kołder najwyższej jakości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl