Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.400 kg
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 2-5 dni
Koszt wysyłki 17.90 PLN

OPIS PRODUKTU

Kołdry z jedwabiu szlachetnego

Kołdra jest lekko pikowana. Posiada pętelki w rogach umożliwiające ewentualne mocowanie do poszew oraz zamek błyskawiczny dający możliwość obejrzenia wypełnienia. Kołdra z wypełnieniem z jedwabiu nie powoduje pocenia, jest hypoalergiczna. Dzięki unikatowym właściwościom jedwabiu kołdra zapewnia wysoki komfort użytkowania przez cały rok, gwarantuje utrzymanie stałej temperatury ciała podczas snu. W chłodne noce zatrzymuje ciepło, a w upały nie powoduje przegrzania. Pozwala skórze oddychać bo nie kumuluje wilgoci tylko odprowadza ja na zewnątrz.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje poszycia, jedwabne lub bawełniane. Produkt najwyższej jakości wyprodukowany ze 100% jedwabiu (zarówno poszycie jak i wypełnienie). Dla osób ceniących komfort i elegancję. Doskonały na prezent w zestawie z poduszką.


Jedwabne kołdry letnie można łączyć z kołdrami całorocznymi (inaczej znanymi jako jesienno-wiosenne), tworząc ciepły, zimowy zestaw. Służą do tego guziczki i pętelki znajdujące się na rogach kołder.

Kołdry jedwabne charakteryzują się wspaniałymi właściwościami bardzo korzystnymi dla naszego zdrowia. Są naturalnie antyalergiczne, co oznacza, że są bezpieczne dla alergików. Nie akumulują w sobie roztoczy kurzu domowego - roztocza po prostu nie lubią środowiska wytwarzanego przez jedwab. W dodatku przy uzyskiwaniu jedwabiu nie stosuje się chemii - cały proces jest w pełni naturalny. Dopiero etap barwienia materiały wymaga użycia barwników.

Waga produktu - 1,40 kg